Yükleniyor beklemede kalın.

Yükleniyor...

Özellikler

Bizi biz yapan muhteşem ötesi özelliklerimiz.

Kayıt & Giriş

Kullanıcılar siteye kayıt olup, giriş yapabilirler. Kullanıcıların şifreleri SHA256 ile güvende.

Kredi Yükle & Gönder & İste

Kullanıcılarınız sitenizden sizin aktif etmiş olduğunuz ödeme yöntemlerinden birini seçerek kredi yükleyebilir. Yüklediği kredileri, arkadaşlarına site içerisinden gönderebilirler. Oyuncular kendi aralarında birbirlerinden kredi isteyebilirler. İsteyen kişi istediği kişi işlemi onaylamadığı sürece kredi aktarılmaz isterse işlemi reddebilir.

Profil

Kullanıcılar siteden profillerini kolaylıkla düzenleyip şifrelerini veya e-posta adreslerini değiştirebilirler.

Destek Talebi

Kullanıcılar destek talebi oluşturabilirler ve sorunlarını size bildirebilirler. Yetkililer ise yönetim paneli destek talepleri bölümünden destek taleplerine cevap yazabilir veya düzenleyebilirler.

Destek Otomatik Cevap

Kullanıcılar destek talebi oluşturduklarında yetkililer onlara otamatik olarak cevaplayacak bir botun ismini, yetkisini, yetki rengini ve göndereceği mesajı düzenleyebilirler. Bu sistemi aktif edebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Market

Marketinize sunucular ekleyip o sunucuları bir bağlantı türü ile oyununuz ile bağlayabilirsiniz. Kategoriler ekleyip o kategorilere ürünler ekleyebilirsiniz. Ürünlere süre belirleyebilirsiniz.

Depo

Kullanıcılar siteye kayıt olup, ürün satın aldıklarında ürünleri direk olarak depoya gelir ve kullanıcılar isterlerse arkadaşlarına o ürünü hediye gönderebilir veya kendisi kullanabilir.

Kupon

Yetkili kişiler yönetim panelinden kupon kodu oluşturabilir, o kupon kodlarına ödül ekleyebilir ve kullanım miktarını belirleyebilir.

Oyuncu Yasakla

Yetkili kişiler yönetim paneli oyuncular kategorisinde bulunan yasakla kısmından kullanıcı adı ve sebep girerek oyuncuyu siteden yasaklayabilirler. İsterlerse yasaklananlar bölümünden sitede yasaklı olan kişileri görüntüleyebilir veya yasağını kaldırabilirler.

Oyuncu Sor

Footer kısmındaki arama butonu ile oyuncu sorgulayabilir o oyuncunun profil bilgilerini görüntüleyebilir ve vip üye ise vip bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ödeme Sitemi

Yetkili kişiler yönetim paneli ayarlar ödeme ayarları bölümünden ödeme ayarlarını düzenleyebilirler. 9 adet ödeme methodu mevcuttur.
• Shipy Mobil Ödeme
• Shipy Kredi Kartı / İninal
• Paywant Mobil Ödeme
• Paywant Kredi Kartı / İninal
• Shopier Kredi Kartı / İninal
• Keyubu Mobil Ödeme
• Keyubu Kredi Kartı / İninal
• Batihost Mobil Ödeme
• Batihost Kredi Kartı / İninal
• Goziyon Mobil Ödeme
• Goziyon Kredi Kartı / İninal
• Yoda Mobil Ödeme
• Yoda Kredi Kartı / İninal

Authme Config Oluşturucu

Yetkili kişiler yönetim paneli modüller authme bölümünden authme sürümünü seçip otamatik olarak hazır config dosyası oluşturabilirsiniz.

Modül Yönetimi

Site üzerindeki bulunan sistemleri aktif edebilir veya devre dışı bırakmanızda yardımcı olur.

Yetki Sistemi

Site yöneticileri yeni yetkiler oluşturulabilir o yetkiler isim verebilir, yetkilerin renklerini belirleyebilir ve o yetkiye sahip olan kişinin nerelere giriş sağlayabileceğini belirleyebilirsiniz.

Çark Sistemi

Yetkili kişiler yönetim panelinden çark ekleyebilir o çarka ödül veya iflas ekleyebilir, o ödüllerin şans oranını belirleyebilir ve ödülün arka plan rengini ayarlayabilir. Dilerse ücretli seçip fiyatını belirler, dilerse ücretsiz olarak belirleyip kaç saatte bir kullanabileceğini belirler.

Kasa Sistemi

Yetkili kişiler yönetim panelinden kasa ekleyebilir o kasaya ödül veya pas ekleyebilir, o ödüllerin şans oranını belirleyebilir ve ödülün resmini ayarlayabilir. Dilerse kasa türü olarak ücretli seçip fiyatını belirler, dilerse ücretsiz olarak belirleyip kaç saatte bir kullanabileceğini belirler. Ek olarak kasaların renklerinide düzenleyebilir.

Kredi Bonusu

Site yetkilileri yönetim paneli modüller bölümünden kredi bonus miktarını belirleyebilir, aktif edilince kredi yükleme bölümünde çıkacak yazıyı düzenleyebilir yazı arka plan rengini belirleyebilir ve aktif edebilir veya devre dışı bırakabilir.

Discord Webhook

Yetkili kişiler site yönetim paneli discord webhook bölümünden bu sistemi aktif edebilir, discord'a göndereceği mesajın başlığını düzenleyebilir ve açıklama bölümünüde dilediğince değiştirebilir. Bir çok durumda bu sistemi kullanabilirler. (örn: kredi yükleme, market kullanımı, haber eklendiğinde, destek talebi oluşturulduğunda.)

Tema Düzenleme

Yetki kişiler yönetimi paneli tema bölümünden sidebar, header, topbar, renk gibi birçok özellik sayesinde çok rahat bir şekilde kendi tasarımınızı yarabilirsiniz.

Sidebar

Yetkililer yönetim paneli bölümünden istedikleri sidebar'ı (tablo) aktif edebilir veya devre dışı bırakabilir.

Topbar

Yetkililer yönetim paneli tema genel ayarlar bölümünden Topbar kısmını hazır topbar türleri ile değiştirebilirler. 3 Tür topbar vardır Klasik IP adresi ve Kullanıcı bilgileri yazan, Duyuru bandı şeklinde (burada duyuru ayarlarından belirlediğiniz yazı gözükür), Lightrope (lambalar).

Header

Yetkili kişiler yönetim paneli tema header bölümden bizim hazırlamış olduğumuz header'lardan birini seçebilirler, butonların rengini ve arka plan resmini değiştirebilirler. 3 Tür header vardır Hypixel tarzı, HiveMC tarzı, LosingWEB (klasik) bunlar mevcuttur.

Renk

Yetkili kişiler yönetim paneli tema renk bölümünden kendi tarzlarını yaratabilirler istediklerini yerlerin renklerini özelleştirebilirler.

Market İndirimi

Yetkili kişiler yönetim paneli modüller indirim bölümünden indirim miktarını belirleyebilir, market sayfasında gözükecek yazıyı belirleyebilir ve yazı arka plan rengini değiştirebilirsiniz.

Slider

Yetkili kişiler yönetim paneli Slider bölümden yeni slider ekleyebilir veya düzenleyebilirler. Başlık, içerim ve resim kısmını diledikleri gibi yapabilirler. Bu özelliği aktif edebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Tema genal ayarlar bölümünden de Slider tasarımını seçebilirsiniz.

Haber Kartı

Bu sistemde son 3 haberin resmi ve başlık kısmı site ana sayfa kısmında header'in altında gözükür. Yetkili kişiler yönetim paneli tema genel ayarlar bölümünden bu özelliği aktif edebilir veya devre dışı birakbilirlerler.

Müşteri Memnuniyeti

Yenilikçi bir firma olmamızın yanında müşterilerimizin görüşlerine göre ilerleyip yeni güncellemeler ekliyor ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Güncelleme

Yep yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz ve etmeyede devam edicez. Yeni gelen güncellemelerden bütün müşteriler ücretsiz yararlanabiliyor.

Güvenlik

Üst düzey PDO kodlaması ile MySQL verileriniz güvende..